O NAS

wysoka jakość rozwiązań

Znalezienie końcowego rozwiązania jest naszym ostatecznym celem!

Podstawą naszego funkcjonowania jest wierność sprawdzonym i skutecznym rozwiązaniom reprezentowanym przez najwyższej klasy wytwórców oraz możliwie najbardziej efektywna realizacja współczesnych wizji i koncepcji nowoczesnego wzornictwa użytkowego.

Przekłada się to na ogromne zaangażowanie w doskonalenie procesu projektowania i tworzenia środowiska architektonicznego różnych sektorów rynku:

  • przedsiębiorstw
  • ośrodków opieki zdrowotnej
  • szkolnictwa
  • hoteli

Nasza firma znajduje się dokładnie w miejscu, w którym zaawansowana forma i abstrakcyjne myślenie mogą być realizowane dzięki innowacyjnym rozwiązaniom technologicznym.

Łączymy inteligentny i nowatorski design z przemyślanym oraz wyselekcjonowanym doborem materiałów przyjaznych środowisku, dzięki czemu możemy zapewnić najwyższą jakość produktów końcowych.

niektóre fakty

Liczby mówią za nas

> 0
Dostawców
0
Lat
doświadczenia
0
Zrealizowano
proektów

Niektóre z wielu naszych recenzji

Sprawna, profesjonalna obsługa, szybkość działania, elastyczność oraz zrozumienie potrzeb naszej firmy to cechy charakteryzujące przebieg naszej dotychczasowej współpracy. Duże doświadczenie i doświadczony zespół pracowników gwarantują najwyższy poziom usług. Nasze dotychczasowe doświadczenie z firmą Polsign pozwala nam zarekomendować usługi tej firmy. Polsign to solidny i rzetelny partner w zakresie świadczenia usług projektowych i wykonawczych

Grupa LOTOS S.A.
Od początku pracy, firma Polsign Artur Pruszyński wykazała się dużym zaangażowaniem w projekt. Na szczególną uwagę zasługuje wysoka jakość oferowanych produktów i usług, a także elastyczność i praca pod presją czasu.

Galeria Neptun w Starogardzie Gdańskim
Firmę należy docenić za jakość usług. Standard oferty stoi na bardzo wysokim poziomie. Firma doskonale się realizuje w kwestii terminowości usług. Przedsiębiorstwo ze swoich zadań rozlicza się zawsze w wyznaczonym okresie czasu. Niewątpliwie atutem firmy jest rzetelność. Za sprawą tego każdy klient przedsiębiorstwa może liczyć na wyczerpujące odpowiedzi na wszystkie pytania. Zwraca uwagę nienaganne podejście do klienta. Przedsiębiorstwo skutecznie rozpoznaje potrzeby kontrahenta. Serdecznie polecamy współpracę z firmą POLSIGN

TYSAND Spółka jawna
Z całą odpowiedzialnością możemy polecić firmę Polsign Artur Pruszyński dla podmiotów szukających odpowiedniego partnera w zakresie systemów informacji wizualnej dużych obiektów.

GILDIA GDAŃSKA S.A.
Z pełnym przekonaniem polecamy współpracę z firmą Polsign każdemu potencjalnemu klientowi, który pragnie aby jego usługi i zlecenia buły wykonane na najwyższym poziomie.

Alfa Centrum Gdańsk